PČ 1B divīzijā: ukraiņi sagrauj igauņus, Lietuva uzvar Spāniju (VIDEO)

Vakar Lietuvas galvaspilsētā Viļņā sākās sākās pasaules čempionāts 1B divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības.

Pirmajā dienā laukuma saimnieki lietuvieši ar 3:0 pārspēja Spānijas izlasi.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, otrajā periodā lietuvieši bija precīzi divas reizes, bet trešajā guva vēl vienus vārtus.

Citā mačā Ķīnas hokeja izlase, kura spēlēja bez naturalizētajiem ziemeļamerikāņu hokejistiem, nedaudz negaidīti ar 3:0 pārspēja Nīderlandes valstsvienību.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, otrajā periodā Ķīna atklāja rezultātu, bet trešajā guva vēl divus vārtus.

Savukārt dienas trešajā spēlē turnīra favorīti Ukrainas hokejisti ar 8:0 sagrāva Igaunijas izlasi.

Pirmajā periodā ukraiņi izvirzījās vadībā ar 1:0, otrajā guva trīs vārtus, panākot 4:0, bet mača trešajā trešdaļā iemeta vēl četras ripas.