Latvijas sievietes vienīgajā pārbaudē pirms PČ “sausā” uzvar Poliju

Latvijas sieviešu hokeja izlase šovakar “Volvo” sporta centrā, gatavojoties 2024. gada I divīzijas B grupas pasaules čempionātam, aizvadīja pārbaudes spēli pret Polijas hokejistēm un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:0 (0:0, 0:0, 3:0).

Šī bija Latvijas sieviešu izlases vienīgā pārbaudes spēle.

Pirmajā un otrajā periodā latvietēm pa reizei bija iespēja spēlēt vairākumā, taču tos izmantot neizdevās. Visus vārtus Latvijas hokejistes guva trešajā periodā.

Mača 47. minūtē Linda Rulle atklāja rezultātu. Nepilnu minūti vēlāk Anna Lagzdiņa spēja dubultot pārsvaru. Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām Rulle guva savus otros vārtus spēlē un atnesa latvietēm uzvaru.

Latvijas vārtus sargāja Kristiāna Apsīte un veiksmīgi neitralizēja visus Polijas sieviešu veiktos raidījumus.

Latvijas sieviešu izlases sastāvs gaidāmajam turnīram atrodams ŠEIT.

Pasaules čempionāts I divīzijas B grupas turnīrs norisināsies no 31. marta līdz 6. aprīlim Rīgā. Latvijas sieviešu hokeja izlasei pretī stāsies Itālijas, Lielbritānijas, Polijas, Slovākijas un Slovēnijas valstsvienība.

Biļetes uz visām spēlēm pieejamas portālā www.passportix.eu vai uz vietas “Volvo” ledus hallē, kad spēles aizvadīs Latvijas sieviešu izlase. Biļetes cena uz vienu Latvijas izlases spēli ir pieci eiro.