Džeriņam un Cibuļskim rezultatīvas piespēles, Čubars gūst Hat-trick

Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) pirmajās Play-off pusfināla spēlēs laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” ar rezultātu 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) sagrāva “Sonderjyske Ishockey”.

“Blue Fox” latviešu izcelsmes uzbrucējs Viktors Čubars šajā spēlē izcēlās ar Hat-trick, gūstot trīs no četriem komandas vārtiem.

Gan Cibuļskis, gan Džeriņš rezultatīvi piespēlēja trešajos Zilo lapsu vārtos.

Cibuļskis izpildīja divus metienus pa vārtiem, taču Džeriņš vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Šosezon aizsargs 38 mačos guva divus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet piecās Play-off spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli. Tikmēr Džeriņš 31 mačā izcēlās ar pieciem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm, taču piecās izslēgšanas spēlēs vienreiz rezultatīvi piespēlējis.

Citā spēlē aizsarga Artūra Salijas Esbjergas “Energy” ar 5:4 (1:1, 0:1, 3:2, 1:0) papildlaikā apspēlēja Ālborgas “Pirates”.

Jāpiebilst, ka 58. minūtē “Pirates” bija vadībā ar 4:2, taču “Energy” līdz pamatlaika beigām spēja panākt izlīdzinājumu. Overtaima sestajā minūtē Salijas vienība izcīnīja uzvaru.

Salija saņēma četras soda minūtes.

Aizsargs regulārajā sezonā 35 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, bet piecās Play-off spēlēs guvis vienus vārtus.

Abās sērijās otrā spēle paredzēta 29. martā.