Latvijas U-18 hokejisti sīvā cīņā piekāpjas čehiem

Otro zaudējumu četrās pārbaudes spēlēs, gatavojoties 2024. gada U-18 pasaules hokeja čempionātam, šovakar piedzīvoja Oļega Sorokina vadītā Latvijas U-18 izlase, kas viesos ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) atzina Čehijas jauno hokejistu pārākumu.

Petrs Sikora, realizējot skaitlisko vairākumu, jau sestajā minūtē izvirzīja Čehijas valstsvienību vadībā, bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Roberts Jānis Polis atjaunoja uz tablo līdzsvaru.

Ādams Ječho 31. minūtē atguva mājiniekiem vadību, panākot 2:1. Pamatlaika turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Par Latvijas izlases vārtu drošību šoreiz atbildīgs bija Nils Roberts Mauriņš.

Abas komandas tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar Latvijas valstsvienība pārspēja čehus bullīšos ar 3:2.

Gatavošanās cikla sākumā Sorokina vadītā komanda aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Polijas hokejistiem. Pirmajā mačā Latvijas jaunie hokejisti piedzīvoja zaudējumu bullīšos ar 1:2, bet otrajā spēlē svinēja pārliecinošu panākumu ar 6:2.

Pirms čempionāta pavasarī Latvijas valstsvienībai paredzēta vairs tikai viena pārbaudes spēle – 22. aprīlī pret Zviedrijas U-18 izlasi.

Pasaules čempionāts no 25. aprīļa līdz 5. maijam norisināsies Somijas pilsētās Espo un Vantā. Latvijas hokejisti spēlēs pret Somijas, Slovākijas, ASV un Norvēģijas vienaudžiem.

Latvijas U-18 izlases kandidātu saraksts pieejams šeit.