Latvijas U-18 izlase iemet divus vārtus 14 sekundēs un sakauj Poliju (VIDEO)

Pirmo uzvaru, gatavojoties 2024. gada U-18 pasaules hokeja čempionātam, šodien izcīnīja Oļega Sorokina vadītā Latvijas U-18 izlase, kas Daugavas Ledus hallē ar 6:2 (2:0, 2:1, 2:1) sakāva Polijas vienaudžus un tādējādi revanšējās pretiniekiem par vakar piedzīvoto zaudējumu.

Krišjānis Sārts 12. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Dmitrijs Diļevka pēc 14 sekundēm dubultoja Latvijas valstsvienības pārsvaru.

Harijs Cjunskis 27. minūtē, izceļoties skaitliskajā mazākumā, panāca uz tablo 3:0. Savukārt Maksims Saperins 36. minūtē guva ceturtos vārtus Sorokina trenētās komandas labā.

Jakubs Skžipskis pēc 58 sekundēm panāca 1:4, bet Mateušs Majkovskis trešā perioda ievadā, realizējot pieci pret trīs vairākumu, poļiem atguva vēl vienus vārtus.

Toms Trockis 51. minūtē atjaunoja Latvijas izlasei trīs vārtu pārsvaru. Savukārt pēc 68 sekundēm Maksims Pumpiņš panāca uz tablo 6:2 un uzstādīja mača gala rezultātu.

Latvijas izlases rindās rezultatīvākais bija Trockis, kurš guva vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Tikmēr divi (1+1) punkti Pumpiņa rēķinā.

Mūsu valstsvienības vārtus visa mača garumā sargāja Nils Roberts Mauriņš.

Abas komandas tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar Latvijas hokejisti piedzīvoja zaudējumu bullīšos ar 1:2.

Gatavojoties pasaules čempionātam, U-18 izlase novembrī aizvadīja U-20 turnīru Dānijā, decembrī tik rīkota nometnē Rīgā, bet februārī startēja U-18 Četru nāciju turnīrs Dānijā.

Pirms čempionāta pavasarī Latvijas valstsvienībai paredzētas vēl trīs pārbaudes spēles – 11. un 12. aprīlī izbraukumā pret Čehijas U-18 valstsvienību, bet 22. aprīlī pret Zviedrijas U-18 izlasi.

Pasaules čempionāts no 25. aprīļa līdz 5. maijam norisināsies Somijas pilsētās Espo un Vantā. Latvijas hokejisti spēlēs pret Somijas, Slovākijas, ASV un Norvēģijas vienaudžiem.