PČ 1A divīzijā: rumāņi šokē ungārus, Japāna uzvar Dienvidkoreju (VIDEO)

Šodien Itālijas pilsētā Bolcāno turpinājās pasaules čempionāts 1A divīzijā hokejā, kurā piedalās sešas valstsvienības.

Dienas pirmajā mačā par pārsteigumu parūpējās Rumānijas hokejisti, kuri ar rezultātu 2:1 pārspēja Ungārijas izlasi.

Pirmo divu periodu laikā vārti netika gūti, bet mača trešajā trešdaļā rumāņi atklāja rezultātu, taču ungāri spēja panākt neizšķirtu. Trešdaļas pēdējā minūtē Rumānijas izlase izrāva uzvaru, svinot pirmo uzvaru turnīrā.

Dienas otrajā mačā Āzijas derbijā savā starpā tikās Japānas un Dienvidkorejas hokejisti, uzvaru ar 4:3 izcīnot Japānas izlasei.

Mača laikā Dienvidkoreja bija vadībā ar 1:0, 2:1 un 3:2, taču japāņi spēja atspēlēties un trešā perioda otrajā pusē guva divus vārtus, tiekot pie svarīgas uzvaras.

Dienas trešajā mačā savā starpā tikās divas izlases, kas pretendē uz ceļazīmi, lai tiktu Elites divīzijā – Slovēnija un Itālija. Uzvaru ar 2:0 izcīnīja Slovēnijas hokejisti.

Pirmā perioda 16. minūtē slovēņi atklāja rezultātu, bet trešās trešdaļas 5. minūtē Slovēnija guva otros vārtus, gūstot otro uzvaru turnīrā.