PČ 1B divīzijā: Ukraina un Lietuva sadalīs vienīgo ceļazīmi (VIDEO)

Šodien Lietuvas galvaspilsētā Viļņā turpinājās pasaules čempionāts 1B divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības. Pēc turnīrā aizvadītām četrām spēļu dienām zināms, ka par vienīgo ceļazīmi uz 1A divīziju cīnīsies Ukrainas un Lietuvas izlases.

Dienas pirmajā spēlē Ukrainas izlase ar rezultātu 6:1 pārspēja Spānijas valstsvienību, izcīnot ceturto uzvaru četrās spēlēs.

Pirmie rezultātu otrajā periodā atklāja spāņi, bet ukraiņi panāca 1:1. Mača trešajā trešdaļā ukraiņi guva piecus bezatbildes vārtus un svinēja ceturto uzvaru.

Dienas otrajā mačā savā starpā tikās Igaunijas un Nīderlandes valstsvienības, uzvaru ar 3:2 izcīnot igauņiem. Šī Igaunijas hokejistiem bija otrā uzvara turnīrā.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet pēc spēlētām 40 minūtēm igauņiem bija pārsvars 2:1. Trešajā trešdaļā abas izlases guva pa vieniem vārtiem, kas ļāva igauņiem tikt pie panākuma.

Turnīra dienas trešajā mačā laukuma saimnieki lietuvieši tikās ar Ķīnas hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:0.

Mača pirmajā periodā lietuvieši atklāja rezultātu, bet trešajā trešdaļā laukuma saimnieki guva vēl divus vārtus.