Kulda: Lēmuma pieņemšanā par jauno komandu man ļoti palīdzēja Ozols

Latvijas hokeja uzbrucējs Edgars Kulda sniedzis komentāru pēc pievienošanās Čehijas pēc spēka 2. līgas komandai Jihlavas “Dukla”.

Jau ziņojām, ka šodien puses panāca vienošanos par līguma noslēgšanu.

“Veicu sarunas ar [iepriekšējo komandu] “Slavia”, taču skatījos arī uz citām valstīm. “Dukla” man patika tas, kā viņi nākotnē vēlās izcīnīt ceļu uz Čehijas Ekstralīgu. Lēmumu pieņemšanā man ļoti palīdzēja draugs no Latvijas un Jihlavas aizsargs Patriks Ozols. Turklāt drīzumā spēlēsim brīnišķīgā jaunā hallē,” saka Kulda.

Šosezon Kulda citas Čehijas 2. līgas komandas Prāgas “Slavia” rindās 49 spēlēs regulārajā sezonā guva 12 vārtus un atdeva 23 piespēles, kam trīs Play-off mačos pievienoja vienu vārtu guvumu.

Uzbrucējs aizvadīja vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, kurā punktus neguva.

“”Dukla” ar mani pirmo reizi sazinājās aprīļa sākumā. Kā jau hokejā parasti, viss notika diezgan ātri. Sākām sarunas, parunājām apmēram nedēļu, iesaistījām visas puses un diezgan ātri panācām vienošanos. Priecājos, ka salīdzinoši ātri izrunājām visas detaļas,” gandarījumu izsaka uzbrucējs.

Kulda atklāja, ka komandai pievienosies vēlāk, nekā ierasts, vasaras treniņu pirmo daļu pavadot atsevišķi – Latvijā. Viņš komandai pievienosies uz treniņnometnes posma otro daļu.

“Mums nesen piedzima otrais bērns, tāpēc nolēmām, ka vislabāk būtu kādu laiku palikt Latvijā. Kā jau katru gadu, tagad jau gatavojos jaunajai sezonai, šobrīd strādāju ar personīgo treneri. Uz ledus kāpšu jūnija beigās vai jūlija ievadā. Līdz tam ir plāns, kā gatavošos individuāli. Tomēr nevaru sagaidīt, kad jūlija laikā iepazīšu savus komandas biedrus un kluba pārstāvjus,” piebilst Edgars Kulda.

Čehijas 2. līgā 29 gadus vecais Kulda spēlē kopš 2022./23. gada sezonas vidus. Aizvadītajās 78 spēlēs Kulda sakrājis 54 (17+37) punktus, bet piecās Play-off spēlēs pievienojis vēl vienus vārtus un vienu piespēli.

Kulda pārstāvējis Latvijas izlasi vienā pasaules čempionātā – 2016. gadā.

“Dukla” sasniedza pusfinālu, kurā ar 1-4 sērijā zaudēja Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa pārstāvētajai “VHK Vsetin”, kas vēlāk izcīnīja čempiontitulu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Jihlavas "Dukla"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)