Divi Heigensa vārti palīdz ASV U-18 izlasei ceturtdaļfinālā “sausā” pieveikt Šveici (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē ASV izlase ar rezultātu 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) apspēlēja Šveices vienaudžus.

Pirmajā periodā norisinājās sīva cīņā, komandām vārtus negūstot.

Rezultāts tika atklāts mača 28. minūtē, kad Džeims Heigenss noslēdza izgājienu divatā pret vienu ar precīzu raidījumu vārtos. Otrās trešdaļas 16. minūtē Kristiāns Hampfrīzs dubultoja pārsvaru, bet trīs minūtes vēlāk Brodijs Cimers panāca 3:0.

Trešā perioda vidū Heigenss pārtvēra ripu viduszonā, gar apmali izlauzās līdz vārtiem un guva savus otros vārtus spēlē, kas ļāva ASV iekļūt pusfinālā.

ASV izlases vārtus sargāja Nikolass Kempfs, teicami atvairot visus 17 metienus. Tikmēr Šveices vārtsargs Kristiāns Kirhs tika galā ar 31 no 35 metieniem.