Norvēģijas U-18 izlase ļoti rezultatīvā cīņā notur vietu Elites divīzijā (VIDEO)

Šodien mačā par vietas saglabāšanu 2024. gada U-18 pasaules čempionāta Elites divīzijā Kazahstānas U-18 izlase ar rezultātu 5:6 (1:2, 2:2, 2:1, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās vienaudžiem no Norvēģijas.

Tādā veidā Norvēģijas U-18 izlase notur savu vietu Elitē, taču Kazahstāna izkrīt uz 1A divīziju.

Septītajā minūtē Eliass Vatne atklāja rezultātu, bet septiņas minūtes vēlāk Mikels Ēriksens dubultoja pārsvaru. Trīs minūtes līdz 1. perioda beigām Korņejs Korņejevs vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas ievadā Ēriksens guva savus otros vārtus spēlē. Trešdaļas vidusdaļā kazahstānieši Vitālijs Božko un Asanali Sarkenovs panāca izlīdzinājumu. Taču 17. minūtē Niklass Ārams-Olsens atgrieza norvēģiem vadību.

Trešā perioda 7. minūtē Jorgens Mihre panāca 5:3. Četras minūtes vēlāk Artūrs Gluhihs vienus vārtus atguva, bet viņa komandas biedrs Mstislavs Šiplins pēc trīs minūtēm izlīdzināja mača gaitu, pārvirzot spēli papildlaikā.

Desmit minūšu overtaims noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Bullīšos abas izlases izpildīja pa 11 metieniem. Ar rezultātu 3:2 panākumu izrāva norvēģi, uzvaras vārtus gūstot Eliasam Vatne.

Norvēģijas vārtsargs Markuss Valbergs atvairīja 23 no 28 metieniem un deviņus bullīšus, kamēr kazahstānietis Abilaihans Toleubajevs tika galā ar 26 metieniem no 31. Bullīšos viņa vietu ieņēma Tanirhans Alpisbajevs, atvairot astoņus bullīšus.

Abas valstsvienības savā apakšgrupā ierindojās pēdējā, 5. vietā. Norvēģija A grupā četrās spēlēs ieguva trīs punktus, taču Kazahstāna B grupā četros mačos izcīnīja divus punktus.