“Oilers” trešo gadu pēc kārtas izslēdz “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas piektajā mačā Edmontonas “Oilers” vienība mājās ar rezultātu 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) pārspēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē “Oilers” uzbrucējs Evanders Keins atklāja spēles rezultātu, bet 20. minūtē Alekss Lafjērs panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Bleiks Lizots izvirzīja vadībā “Kings”, taču Leons Draizaitls astotajā minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu.

13. minūtē Leons Draizaitls guva savus otros vārtus spēlē un jau deva priekšrocību “Oilers”, bet Zeks Haimans 20. minūtē dubultoja Edmontonas kluba pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Adrians Kempe samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties Losandželosas klubam neizdevās un “Oilers” svinēja uzvaru gan spēlē, gan sērijā.

Stjūarts Skiners atvairīja 18 no 21 “Kings” metiena, bet Dāvids Ritīčs tika galā ar 22 no 26 “Oilers” raidījumiem.

Edmontonas “Oilers” izcīnījuši sērijā ar rezultātu 4-1.

Šī ir desmitā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” pirms šīs sērijas izcīnījuši uzvaru septiņās no deviņām sērijām, ieskaitot 2022. un 2023. gadā.

Nākamajā kārtā “Oilers” tiksies ar Vankūveras “Canucks” un Nešvilas “Predators” sērijas uzvarētāju.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars”A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 3:2 (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers”Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 4:3 (4-1 sērijā*)