“Stars” uzvar trešo spēli pēc kārtas un nonāk soļa attālumā no otrās kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas piektajā mačā Dalasas “Stars” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (2:2, 1:0, 0:0) apspēlēja pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Golden Knights” kapteinis Marks Stouns vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet vien 62 sekundes vēlāk Jevgēņijs Dadonovs panāca neizšķirtu.

Devītajā minūtē Mets Dušeins realizēja “Stars” skaitlisko pārsvaru un panāca 2:1, bet Viljams Karjē 13. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 17. minūtē Džeisons Robertsons vēlreiz spēja izvirzīt vadībā Dalasas klubu un šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz beigām.

Džeiks Otindžers atvairīja 25 no 27 “Golden Knights” metieniem, bet Eidins Hils tika galā ar 22 no 25 “Stars” raidījumiem

Dalasas “Stars” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

Abas komandas tikās arī pagājušās sezonas Rietumu konferences finālā, virsroku ņemot “Golden Knights” ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 2. maijā plkst. 2:30 pēc Latvijas laika Dalasā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars”A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 3:2 (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers”Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 4:3 (4-1 sērijā*)