Merzļikinam 30 atvairīti metieni “Blue Jackets” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) mājās uzveica Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Elvis Merzļikins šajā cīņā atvairīja 30 no 33 pretinieku metieniem uzvarā.

Pirmajā periodā rezultātu Ņūdžersijas kluba labā atklāja komandas kapteinis Niko Hišīrs. Viņam tas izdevās jau pirmajā minūtē pēc neveiksmīga Vladislava Gavrikova noraidījuma.

Kolumbusas hokejisti gan nemeta plinti krūmos un pirmā perioda gaitā iemeta divas ripas – sākumā vārtus guva Džeiks Kristiansens, kuram šis bija pirmais precīzais metiens NHL karjerā, bet vēl vienu ripu trešdaļas izskaņā pievienoja Olivers Bjorkstrands.

Otro periodu veiksmīgi iesāka “Blue Jackets” komanda, vārtus gūstot komandas kapteinim Būnam Dženeram. Niko Hišīrs gan vēlāk guva savus otros vārtus mačā un samazināja rezultāta starpību.

Trešajā mača nogrieznī Patriks Laine atjaunoja divu vārtu pārsvaru Kolumbusas vienībai, bet Pāvels Zaka izcēlās ar vārtu guvumu “Devils” labā.

Šosezon 34 cīņās Elvis Merzļikins atvairījis vidēji 90,4% pretinieku metienu un ielaidis vidēji 3,41 vārtus spēlē. “Blue Jackets” šosezon 54 spēlēs nopelnījuši 57 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Devils”  ar 43 punktiem 54 mačos atrodas 13. vietā Austrumu konferencē.