“Bruins” divreiz izlaiž pārsvaru, bet sērijas trešajā spēlē uzvar “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas trešajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) viesos uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmajā periodā neviena no komandām vātus neguva, bet otrās trešdaļas 14. minūtē Metjū Naizs atklāja spēles rezultātu. Trents Frederiks 18. minūtē panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Džeiks Debrasks vairākumā panāca 2:1 “Bruins” labā, taču 12. minūtē Tailers Bertucī izlīdzināja rezultātu.

Vien 28 sekundes vēlāk “Bruins” kapteinis Breds Maršāns trešo reizi spēlē deva priekšrocību Bostonas klubam, bet 20. minūtē Maršāns pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Maple Leafs” vārtos.

Džeremijs Sveimans atvairīja 28 no 30 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 30 no 33 “Bruins” raidījumiem.

Bostonas “Bruins” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās sešas reizes, ieskaitot trīs kopš 2013. gada. Pēdējās trīs sērijās (2013., 2018. un 2019. gadā) Bostonas klubs guva virsroku ar rezultātu 4-3.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 28. aprīlī Toronto plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” – Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” | 2:4 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 1-3 (0-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” – Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 4:5 (1-1 sērijā)