Čempioni veiksmīgi spēlē aizsardzībā un panāk 2-0 sērijā pret “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas otrajā mačā pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienība Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) viesos apspēlēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmā perioda 17. minūtē “Stars” uzbrucējs Džeisons Robertsons vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet 19. minūtē Džonatans Maršeso izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 19. minūtē Noa Hanifins izvirzīja vadībā “Golden Knights”, bet Džeks Aikels pamatlaika pēdējā minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Stars” vārtos.

Logans Tompsons atvairīja 20 no 21 “Stars” metiena, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 23 no 25 “Golden Knights” raidījumiem.

“Golden Knights” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Abas komandas tikās arī pagājušās sezonas Rietumu konferences finālā, virsroku ņemot “Golden Knights” ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 28. aprīlī plkst. 5:30 pēc Latvijas laika Vegasā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” – Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” | 2:4 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 1:3 (0-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” – Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 4:5 (1-1 sērijā)