Sanhosē “Sharks” atlaiž galveno treneri

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” paziņojusi par galvenā trenera Deivida Kvina atlaišanu.

Kvins kļuvis par devīto NHL treneri, kurš 2023./24. gada sezona tika atlaists.

Jauns treneris viņa vietā netika nozīmēts. Ģenerālmenedžeris Maiks Griērs izteicās, ka uzsācis jaunā galvenā trenera meklēšanu, taču tas process netiks sasteigts.

“Pēc cītīgas analizēšanas un pārdomām par aizejošo sezonu, esam nonākuši pie smaga lēmuma – atlaist galveno treneri,” saka ĢM Grīrs. “Kvins ir labs treneris un ļoti laba persona. Vēlos viņam privāti pateikties par paveikto darbu. Viņš tiešām ļoti smagi strādāja šo divu sezonu laikā, neskatoties uz visām grūtībām.

Šis lēmums nav saistīts ar slikto komandas sniegumu. Es pirms sezonas zināju, kādi mums ir spēlētāji, un negaidīju iekļūšanu Play-off, taču rezultāts varēja būt labāks,” komentē Grīrs.

57 gadus vecais Kvins par “Sharks” galveno treneri kļuva pirms 2022./23. gada sezonas, 164 spēlēs izcīnot 41 uzvaru pamatlaikā. Pirms tam, no 2018. līdz 2021. gadam viņš bija Ņujorkas “Rangers” galvenais treneris.

“Sharks” ļoti neveiksmīgi iesāka sezonu, pirmajās 11 spēlēs gūstot 12 vārtus, bet ielaižot 55. Komanda šajā laika posmā nespēja izcīnīt nevienu uzvaru.

Sezonu “Sharks” noslēdza ar 47 punktiem 82 cīņās un pēdējā, 32. pozīcijā visā līgā.

Visas sezonas laikā Sanhosē komanda izcīnīja tikai 19 uzvaras, no kurām 14 bija pamatlaikā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sanhosē "Sharks"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)