“Kings” uzvar papildlaikā un panāk 1-1 sērijā pret “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas otrajā mačā Losandželosas “Kings” vienība viesos ar rezultātu 5:4 (3:1, 0:2, 1:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Kings” uzbrucējs Adrians Kempe atklāja spēles rezultātu, bet 15. minūtē Kempe dubultoja pārsvaru.

Brets Kulaks 18. minūtē vienus vārtus atguva, taču 29 sekundes vēlāk Drū Dautijs atjaunoja “Kings” divu vārtu priekšrocību.

Dilans Holovejs otrās trešdaļas astotajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Zeks Haimans 11. minūtē vairākumā panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Kevins Fiala guva ceturtos “Kings” vārtus, bet ceturtajā minūtē Dilans Holovejs panāca rezultātu 4:4.

Papildlaika trešajā minūtē “Kings” kapteinis Anže Kopitārs izrāva uzvaru savam klubam.

Kems Talbots atvairīja 27 no 31 “Oilers” metiena, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 21 no 26 “Kings” raidījumiem.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Šī ir desmitā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” izcīnījuši uzvaru septiņās no deviņām sērijām, ieskaitot 2022. un 2023. gadā.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 27. aprīlī plkst. 5:30 pēc Latvijas laika Losandželosā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” – Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” | 2:4 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 1-3 (0-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” – Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 4:5 (1-1 sērijā)