Girgensonam noraidījums, “Sabres” izcīna uzvaru (VIDEO)

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pieveica Filadelfijas “Flyers” komandu.

Girgensonam šajā mačā 11:12 minūtēs uz ledus viens spēka paņēmiens, viens bloķēts metiens un divas soda minūtes. Tāpat, Zemgus uzvarēja 25% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Brendons Biro atklāja mača rezultātu. Vēlāk periodā Trevisam Koneknijam gan izdevās panākt izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Biro guva savus otros vārtus mačā. Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās un “Sabres” svinēja uzvaru.

Pirmā spēle Girgensona klubam regulārajā sezonā naktī uz 14. oktobri pret Otavas “Senators” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.