Bukarts rezultatīvs pret Dzierkalu, Balinska vārti nepalīdz Litvinovai

Čehijas ekstralīgas spēlēs uz ledus devās vairāki Latvijas hokejisti.

Savstarpēju spēli aizvadīja Roberta Bukarta un Gunta Galviņa Vitkovices “Ridera” un Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda”. Uzvaru ar 3:2 izcīnīja Dzierkala komanda. Mārtiņš laukumā pavadīja 20:23 minūtes trīsreiz metot pa vārtiem. Bukarts rezultatīvi asistēja “Ridera” pirmajos vārtos. Uzbrucējs divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja pretinieku metienu, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu “+1”, pavadot uz ledus 14:38 minūtes. Savukārt, Galviņš bloķēja 2 metienus nospēlētās 20:29 minūtēs.

Uvis Balinskis atzīmējās ar vārtu guvumu Litvinovas “Verva” zaudējumā pret Brno “Kometa” (2:4). Balinskis 10. minūtē atklāja mača rezultātu. Šie vārti kļuva par ceturtajiem šosezon. Uz laukuma Balinskis spēlēja 23 minūtes 31 sekundi, veicot divus metienus pa vārtiem un nopelnīja lietderību “+2”.

“Mlada Boleslav” bez Māra Bičevska sastāvā overtaimā ar 4:3 pārspēja Mountfīldas “Hradec Kralove”.

Aizsarga Kristofera Binduļa Česke Budejovices “Motor” pret  Prāgas “Sparta” (1:0, rit 2. periods)

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Artūra Kuldas Krēfeldes “Pinguine” … Brēmerhāvenes “Pinguins”. Kulda mačam netika pieteikts.

Savukārt, Šveices hokeja līgas (NL) dienas vienīgajā mačā Cīrihes “Lions” ar 1:0 bija pārāka par Ronalda Ķēniņa “Lausanne”. Ķēniņš sev atvēlētajās 12 minūtēs 46 sekundēs divreiz meta pa vārtiem.

Autors: hokejazinas.com Avots: Čehijas ekstralīga