Ro. Bukartam 2+2 spēlē pret bijušo klubu

Čehijas ekstralīgas spēlē, Vitkovices “Ridera” ar 6:3 (1:1, 3:2, 2:0) pārspēja Zlīnas “Berani”.

“Ridera” sastāvā ar 4 (2+2) punktiem izcēlās Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts. Zīmīgi, ka Bukarts 3 sezonu garumā pārstāvēja Zlīnas komandu.

Bukarts guva pirmos vārtus otrās trešdaļas sākumā, raidot ripu tukšā vārtu stūrī, panākot 2:1. Vēlāk Roberts asistēja savas komandas trešajos un piektajos vārtu guvumos, un visbeidzot, pielika punktu spēlei ar precīzu raidījumu virs pretinieku vārtsarga pleca.

Bukarts nospēlētajās 20:15 minūtēs, izdarīja 9 metienus pa vārtiem, kas ir labākais rādītājs komandā, un iekrāja vislabāko lietderību komandā “+4.”.

Cits latvietis “Ridera” rindās aizsargs Guntis Galviņš 19 minūtēs un 21 sekundē atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta “+2”.

Autors: hokejazinas.com Avots: Vitkovice "Ridera"