Jeļisejevs aizvada lielisku spēli Zviedrijā

Latvijas izlases uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs trešdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) ceturtdaļfināla ceturtajā mačā pret ”Kristianstads” komandu un kaldināja Ērnšeldsvīkas ”MoDo” uzvaru viesos ar 7:2 (3:0, 2:1, 2:1).

”MoDo” izcīnīja trešo uzvaru sērijā un nonāca viena panākuma attālumā no iekļūšanas Allsvenskan pusfinālā. Šobrīd Jeļisejeva pārstāvētā komanda sērijā atrodas vadībā ar 3-1.

Jeļisejevs pirmo rezultativitātes punktu šajā mačā nopelnīja jau astotajā minūtē, kad asistēja ”MoDo” trešajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai panākt 3:0. Beigās šie izrādījās uzvaras vārti. Savukārt otro rezultatīvo piespēli latviešu uzbrucējs izdarīja 21. minūtē, kad asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā. Tobrīd viesi panāca jau 4:0.

Jeļisejevs Allsvenskan regulārajā čempionātā aizvadīja septiņas spēles, kurās guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Četros izslēgšanas mačos Latvijas izlases uzbrucējs ir izcēlies ar trim (0+3) punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan