Bukarts atgriežas ar rezultatīvu sniegumu, Vitkovice izlaiž piecu vārtu pārsvaru

Čehijas Ekstralīgā pēc divu ar pusi nedēļu pārtraukuma šovakar laukumā atgriezās Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš palīdzēja Vitkovices ”Ridera”, ko pārstāv arī latviešu aizsargs Guntis Galviņš, mājās ļoti rezultatīvā mačā ar 7:6 (5:0, 1:5, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēt Karlovi Varu ”Energie”.

Latviešu pārstāvētā ”Ridera” jau pirmajā trešdaļā guva piecus vārtus un ielika nopietnus pamatus uzvarai, taču otrajā periodā ielaida piecas ripas un nenosargāja uzvaru pamatlaikā. Tiesa papildlaikā mājinieki tomēr nodrošināja panākumu.

Bukarts izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas pirmajā vārtu guvumā jau mača piektajā minūtē. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem. Latvijas izlases uzbrucējs aizvadīja pirmo maču kopš 9. janvāra.

Šosezon 31 mačā Bukarts ir izcēlies ar astoņiem vārtu guvumiem un 18 rezultatīvām piespēlēm. Neskatoties uz vairāku spēļu izlaišanu, latviešu pieredzējušais uzbrucējs joprojām saglabā pirmo vietu komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Tikmēr Galviņš nospēlēja 19 minūtēs un 20 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa sāncenšu vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvijas izlases aizsargs 36 mačos šosezon atzīmējies tikai ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Ar 40 spēlēs izcīnītiem 65 punktiem ”Ridera” ieņem piekto vietu Čehijas Ekstralīgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga