“Olimp/Venta 2002” atspēlējas no 0:2 un sasniedz finālu

Optibet hokeja līgas (OHL) pusfināla play-off sērijas sestajā mačā “Olimp/Venta 2002” ar 4:3 papildlaikā apspēlēja “Mogo/LSPA”, izcīnot uzvaru arī sērijā ar 4-2.

Tādā veidā “Olimp/Venta 2002” sasniedza finālu, kur spēkosies ar pāra “Zemgale/LLU” un “Liepāja” uzvarētāju, pašlaik ar 3-2 vadībā ir jelgavnieki.

Rezultātu otrā perioda vidū atklāja Ričards Grīnbergs. Trešā perioda astotajā minūtē Deivids Sarkanis dubultoja “Mogo/LSPA” pārsvaru, taču jau 25 sekundes vēlāk Juris Ziemiņš vienus vārtus atguva. 14. minūtē Edijs Brahmanis ar spēcīgu metienu panāca izlīdzinājumu. Vien divarpus minūtes vēlāk, Kārlis Ozoliņš atkārtoti izveda “Mogo/LSPA” vadībā, bet 33 sekundes līdz spēles beigām Brahmanis guva savus otros vārtus un rezultāts kļuva 3:3.

Papildlaikā, spēlējot formātā “trīs pret trīs”, “Olimp/Venta 2002” vairāk uzbruka un arī izdevās izcīnīt uzvaru, kad sešas minūtes un 35 sekundes pēc sākuma, Reinis Lejnieks ar metienu no labās malas pārspēja viesu vārtsargu.

“Mogo/LSPA” vārtus pirmoreiz šajā play-off sargāja  Jānis Voris, viņam atvairot 22 no 26 metieniem. Taču “Olimp/Venta 2002” vārtos spēlējušais Rūdolfs Gusts Lazdiņš tika galā ar 37 no 40 raidījumiem.