ASV izlase vienīgajā pārbaudes spēlē pirms PČ sagrauj Slovākiju

Šodien, gatavojoties 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, Bratislavā mājiniece Slovākijas izlase ar rezultātu 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) piekāpās ASV hokejistiem.

ASV izlasei šī kļuva par pirmo un arī vienīgo pārbaudes spēli.

Mača septītajā minūtē Džoels Farabijs atklāja rezultātu. Trīs minūtes vēlāk Metjū Boldijs realizēja vairākumu, dubultojot pārsvaru. Pirmā perioda beigās uzlēcošā zvaigzne Jurajs Slafkovskis samazināja rezultāta starpību.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Peters Cehlāriks spēja panākt izlīdzinājumu, taču divarpus minūtes vēlāk Maikls Eisimonts atgrieza amerikāņiem pārsvaru.

Trešā perioda vidū Breidijs Tkačuks panāca 4:2. Četras minūtes vēlāk Vils Smits ieraidīja piekto ripu mājinieku vārtos. Punktu mačam pēdējā minūtē pielika Kevins Heizs, kurš iemeta ripu tukšos slovāku vārtos.

Slovākijas vārtsargs Samuels Hlavajs atvairīja 25 no 30 metieniem. Spēli ASV vārtos iesāka Alekss Laions, kurš 40 minūtēs tika galā ar 19 no 21 metiena, taču pēdējās 20 minūtēs vietu vārtos ieņēma Trejs Augustīns un neitralizēja visus četrus raidījumus.

Gan Slovākija, gan ASV pasaules čempionātā spēlēs B grupā, Ostravā. Šajā grupā cīnīsies arī Latvijas izlase.

ASV un Slovākijas izlases savā starpā spēkosies 13. maijā.