Girgensons perfekts iemetienu aplī, “Sabres” uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 48 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Islanders” uzbrucējs Broks Nelsons atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Alekss Taks panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas izskaņā Mets Mārtins vēlreiz izvirzīja vadībā Ņujorkas klubu, bet Viktors Olofsons trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Vien 12 sekundes pēc papildlaika sākuma Dilans Kozenss izrāva uzvaru “Sabres” vienībai.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 24 no 26 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 42 no 45 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 42 spēlēs četri vārti un sešas piespēles.

“Sabres” ar 47 punktiem 44 mačos ierindojas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar 51 punktu 47 mačos atrodas devītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 21. janvārī mājās plkst. 19:30 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks” vienību.