Daugaviņa lieliskais sniegums neglābj ”Roosters” no zaudējuma (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un precīzu pēcspēles metienu Vācijas hokeja līgā (DEL), taču viņa rezultatīvais sniegums neglāba komandu no zaudējuma.

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters”, spēlējot mājās, bullīšos ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpas Edgara Lūsiņa trenētajai Brēmerhāfenes ”Fischtown Piguins”.

Pieredzējušais latviešu uzbrucējs 53. minūtē guva komandas otros vārtus un izvirzīja ”Roosters” vadībā ar 2:1, bet pēcspēles metienu sērijā realizēja vienīgo mājinieku bullīti.

Daugaviņš izcēlās ar rezultatīvu sniegumu otrajā spēlē pēc kārtas. Atgādināsim, ka iepriekšējā mačā pret “Dusseldorf EG” latviešu hokejists asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā.

Šovakar Daugaviņš laukumā pavadīja 18 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais latviešu uzbrucējs šosezon 31 spēlē ir sakrājis 24 (12+12) punktus.

”Roosters” ar 41 punktu 31 mačā ieņem 11. vietu Vācijas čempionāta kopvērtējumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL