Ābolam vārtu guvums, Marenis atgriežas laukumā pēc diskvalifikācijas (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro” komanda ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) mājās pārspējaLulea” vienību.

Ābols šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un 14 sekundes, guva vārtus, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Marenis deviņās minūtēs un 12 sekundēs uz ledus bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē viesu labā mača rezultātu atklāja Leo Komarovs.

Otrā mača nogriežņa 11. minūtē Eliass Ekstrems panāca izlīdzinājumu, bet 13. minūtē Rodrigo Ābols vairākumā atrada ripu vārtu priekšā un to raidīja vārtos, izvirzot vadībā “Orebro” vienību.

Vien desmit sekundes pēc trešās trešdaļas pirmā iemetiena Īsaks Branstrems vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, taču astotajā minūtē uzvaras vārtus Ābola un Mareņa komandas labā guva Matiass Brome. Olivers Eklinds 19. minūtē vēl spēja dubultot mājinieku pārsvaru.

Jonass Enrots atvairīja 18 no 20 “Lulea” metieniem, bet Joels Lassinatī tika galā ar 22 no 26 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam šosezon 27 cīņās astoņi vārti un 12 piespēles. Pēdējos piecos mačos Latvijas izlases hokejists ir sakrājis 11 (3+8) punktus.

Marenis divās spēlēs ar punktiem nav izcēlies. Uzbrucējs šajā mačā atgriezās laukumā pēc pirmajā spēlē nopelnītās diskvalifikācijas.

“Orebro” ar 47 punktiem 28 mačos ierindojas ceturtajā vietā SHL.

Nākamais mačs Ābola un Mareņa klubam 26. decembrī Špenglera kausa izcīņā pret Šveices augstākās hokeja līgas (NL) vienību “Ambri-Piotta”.