Vīgneram rezultatīvs mačs, Salijam piespēle sagrāvē

Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus) spēles notika vairākām latviešu pārstāvētajām komandām.

Ar rezultativitāti izcēlās vien Rolands Vīgners, ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli nespējot palīdzēt Ruēnas “Dragons” izcīnīt uzvaru spēlē pret Amjēnas “Gothiques” (3:4 PM). Vīgners bullīšu sērijā nespēja realizēt divas iespējas.

Vīgners asistēja Markam Flūdam 3. perioda sākumā, palīdzot panākt 2:2, taču trešdaļas izskaņā pats guva vārtus, panākot 3:3. Šosezon Vīgners 19 spēlēs sakrāja 22 (8+14) punktus.

Citās Ligue Magnus spēlēs Kristapa Bazēviča Briankonas “Diables rouges” ar 1:2 zaudēja Nīcas “Aigles”, Emīla Ģēģera Angletas “Hormadi” ar 4:3 papildlaikā pārspēja Bordo “Boxers”. Ģēģeris mačam netika pieteikts. Gapas “Rapaces” ar Artūru Mickēviču sastāvā pārspēja Grenobles “Brûleurs de loups”  ar 2:1.

Slovākijas hokeja līgā Artūrs Salija atzīmējās ar rezultatīvu piespēli viņa ”Liptovsky Mikulas” sagrāvē ar 2:7. Salija asistēja koamdnas pirmajā vārtu guvumā. Šosezon aizsargs sakrājis 6 (2+4) punktus.