Šilovs aizvada lielisku maču, sekmējot “Canucks” uzvaru AHL mačā

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) Latvijas vārtsargs Artūra Šilova pārstāvētā Abotsfordas “Canucks” vienība pēcspēles metienos ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) viesos pārspēja Ontario “Reign”.

Artūrs Šilovs atvairīja 22 no 23 Ontario komandas metieniem, kā arī tika galā ar visiem trim raidījumiem pēcspēles metienu sērijā. Vienīgos vārtus Šilovs ielaida otrā perioda sākumā, kad Džordans Spenss izvirzīja vadībā “Reign” vienību. Šeldons Drīss trešajā periodā gan panāca izlīdzinājumu. Bullīšos vienīgos vārtus guva Fils DiDžuzepe.

Šilovs tika atzīts par cīņas pirmo zvaigzni.

Šosezon Šilovam deviņos mačos trīs uzvaras, kā arī kopumā vārtsargs atvairījis 89,5% metienu un vidēji ielaidis 2,78 vārtus.

Klusā okeāna divīzijas kopvērtējumā Abotsfordas “Canucks” ar 28 punktiem 28 spēlēsierindojas sestajā vietā.