Punnenovs ielaiž trīs vārtus, Smirnovam uzvara pret Ķēniņu

Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs piedalījās vairāki latvieši.

Langnavas “Tigers” ar Ivaru Punnenovu vārtos zaudēja Rapersvīlas “Jona-Lakers” ar 1:3. Punnenovs atvairīja 29 no 32 metieniem. “Tigers” sastāvā mačam pieteikts tika arī Oskars Lapinskis, kurš nospēlētās 8:45 minūtēs uzvarēja vienu no četriem iemetieniem.

22 spēlēs šosezon Punnenovs atvairījis 90,5% metienu, ielaižot vidēji 3,57 ripas spēlē.

Latviešu spēlētāju pārstāvēto komandu savstarpējā spēlē Denisa Smirnova Ženēvas “Servette” apspēlēja Ronalda Ķēniņa “Lausanne” ar 4:3 papildlaikā.

Smirnovs sev atvēlētajās 14:35 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Savukārt, Ķēniņš 13:24 minūtēs zaudēja vienīgo iemetienu un noslēdza spēli ar lietderību “-2”.

Savukārt, “Bern” bez Kaspara Daugaviņa sastāvā piekāpās Frīburgas “Gotteron” ar 1:3.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NL