Marenim eleganti vārti Zviedrijā, rezultatīvi arī Siksna un Larionovs (VIDEO)

Zviedrijas Allsvenskan līgā šovakar lielisku spēli aizvadīja Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis, kurš izcēlās ar elegantiem vārtiem un diviem rezultativitātes punktiem. Savukārt Kazahstānas čempionātā ar rezultatīvu sniegumu izcēlās uzbrucējs Daņila Larionovs un aizsargs Edgars Siksna.

Mareņa pārstāvētā Noršēpingas ”Vita Hasten” ar 5:4 (3:1, 2:2, 0:1) pieveica ”Vasteras”. Latviešu uzbrucējs šajā mačā nopelnīja divus rezultativitātes punktus. Marenis 14.minūtē rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem atgūt vadību (2:1). Savukārt pēc tieši divām minūtēm Latvijas izlases uzbrucējs dubultoja ”Vita Hasten” pārsvaru – 3:1.

Šosezon aizvadītajās 11 spēlēs Marenis ir guvis jau septiņus vārtus un piecas reizes rezultatīvi asistējis partneriem. Latviešu uzbrucējs uz Zviedrijas Allsvenskan līgu pārcēlās vien sezonas gaitā un līdz ar to ir aizvadījis daudz mazāk spēles par lielāko daļu no saviem komandas biedriem, taču, neskatoties uz to, šobrīd ir ”Vita Hasten” trešais labākais vārtu guvējs un septītais rezultatīvākais spēlētājs.

Tikmēr citā Zviedrijas Allsvenskan līgas mačā latviešu uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā Upsalas ”Almtuna” ar 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) pārspēja ”Mora”. Golovkovs šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem. Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 23 spēlēs ir izcēlies ar astoņiem vārtu guvumiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Kazahstānas čempionātā latviešu aizsarga Edgara Siksnas, kā arī latviešu uzbrucēju Daņilas Larionova un Denisa Fjodorova pārstāvētā Karagandas ”Saryarka” ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) apspēlēja ”Temirtau”. Gan Siksna, gan Larionovs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu.

Larinovs 23. minūtē mazākumā atklāja mača rezultātu un guva ”Saryarka” uzvaras vārtus – 1:0. Savukārt Siksna nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā (2:0). Tikmēr Fjodorovs palika bez rezultativitātes punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan.se