Dzierkals izceļas ar rezultatīvu sniegumu izslēgšanas spēļu ievadā pret Bičevski

Šodien sākās Čehijas Ekstralīgas astotdaļfināla spēles. Izslēgšanas turnīra ievadā divu latviešu uzbrucēju pārstāvēto klubu duelī ar rezultatīvu piespēli mačā pret Māra Bičevska pārstāvēto ”Mlada Boleslav” izcēlās Mārtiņš Dzierkals.

Mārtiņš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli 18. minūtē, asistējot komandas pirmajā vārtu guvumā, un palīdzēja Pilzenes ”Škoda” mājās izcīnīt uzvaru ar 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā. Līdz ar to ”Škoda” sērijā līdz trim uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Dzierkals laukumā pavadīja 17 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, ko pretinieki pārvērta vārtu guvumā, un pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Bičevskis nospēlēja 16 minūtes un 57 sekundes, nevienu reizi nemetot pa vārtiem, bloķējot četrus pretinieku izpildītos metienus, uzvarot 14 no 24 (58%) iemetienu un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt citā Čehijas astotdaļfināla mačā Vitkovices ”Ridera”, spēlējot bez savainotā Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta, savā laukumā ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzveica ”Olomouc”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga