Ābolam divi vārti, Kalniņš palīdz “Lakers” izcīnīt uzvaru

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) abi Latvijas hokejisti palīdzēja savām komandām izcīnīt uzvaru.

“Orebro” savā laukumā ar 3:2 pārspēja “Farjestad BK”. Rodrigo Ābols guva divus vārtus Ērebrū komandas labā. Uzbrucējs atzīmējās divreiz 57 sekunžu laikā. Pirmos vārtus Ābols guva 28 sekundes pirms 1. perioda beigām, bet otros guva otrās trešdaļas 29. sekundē. Ābols, kurš ir “Orebro” kapteinis, uz laukuma pavadīja 17:13 minūtes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja 66,7% iemetienu un spēles beigās saņēma divu minūšu noraidījumu. Šosezon Ābola kontā 16 (8+8) punkti 18 spēlēs.

Jāņa Kalniņa pārstāvētā Vekšes “Lakers” ar 4:1 mājās apspēlēja “Leksands”. Kalniņš tika galā ar 18 metieniem no 19. Šajā sezonā Kalniņš stājies “Lakers” vārtos 14 spēlēs un spējis tikt galā ar 89,1% metieniem, ielaižot vidēji 2.59 ripas spēlē. Vienu reizi Latvijas vārtsargam izdevies nospēlēt “sausā”.

Tikmēr, Somijas hokeja līgas (Liiga) spēlē ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Oskars Batņa, palīdzot Mikeli “Jukurit” ar 2:0 pārspēt “Vaasan Sport”. Batņa asistēja otrajā vārtu guvumā. Šosezon viņa kontā Liiga vieni vārti un 3 rezultatīvas piespēles 8 mačos.

Savukārt, Austrijas hokeja līgā (IceHL) mazākumā ar vārtu guvumu izcēlās Dornbirnes “Bulldogs” uzbrucējs Ņikita Jevpalovs. Viņa komanda ar 3:4 piekāpās Gracas “99ers”.

Francijā piektos vārtus šosezon guva Artūrs Mickēvičs, palīdzot Gapas “Rapaces” svinēt uzvaru spēlē pret Ruēnas “Dragons” (3:0). Mickēvičs ar precīzu metienu izcēlās 3. perioda ceturtajā minūtē. Pēc 15 spēlēm viņa kontā 14 (5+9) punkti.

Autors: hokejazinas.com