Gudļevskis lielisko sezonu noslēdz ar sudrabu, Berlīnei 10. zelts (VIDEO)

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien tika aizvadīta finālsēriias piektā spēle, kurā latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” savā laukumā tikās ar Berlīnes “Eisbaren”.

Uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja Berlīnes klubs, tādējādi sērijā triumfējot ar 4-1. Sudraba medaļas ieguva ne tikai Gudļevskis, bet arī vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš.

Pirmajos divos periodos vārti netika gūti, bet mača trešajā trešdaļā vispirms Leo Pfederls atklāja rezultātu, bet nedaudz vēlāk Manuels Viderers panāca 2:0.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 23 pretinieku metienus jeb 92 %.

Berlīnes klubs līdz ar triumfu izcīnīja savu desmito titulu. Iepriekšējie divi bija 2020./2021. un 2021./2022. gada sezonā.

Atgādināsim, ka regulāro sezonu Brēmerhāfenes klubs noslēdza pirmajā vietā, savukārt Berlīnes komanda otrajā.

Gudļevskis tika atzīts par čempionāta labāko vārtsargu.