Tralmaks izceļas ar 1+1 pārliecinošā “Bruins” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Providencas “Bruins” mājās ar rezultātu 7:3 (2:2, 1:1, 4:0) apspēlēja Springfīldas “Thunderbirds” vienību.

Tralmaks šajā spēlē guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Hokejists arī tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Uzbrucējs vārtus guva pirmā perioda astotajā minūtē, panākot rezultātu 2:0. Ar piespēli Tralmaks izcēlās trešās trešdaļas astotajā minīutē, palīdzot Jonam Kopanenam izvirzīt “Bruins” vadībā ar rezultātu 5:3.

Šosezon Tralmaks 28 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis četras piespēles.

“Bruins” ar 98 punktiem 72 mačos ierindojas pirmajā vietā Atlantijas divīzijā. Šis bija kluba pēdējais regulārās sezonas mačs.

Providencas klubs izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiksies vai nu ar Springfīldas “Thunderbirds” un Hārtfordas “Wolf Pack” sērijas uzvarētāju, vai arī Līhajas Vallijas “Phantoms” vienību.