“Bruins” gūst piecus bezatbildes vārtus, “Panthers” bez Balinska otro kārtu sāk ar zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas pirmajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 5:1 (0:0, 3:1, 2:0) viesos uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 12. minūtē “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks atklāja spēles rezultātu. Morgans Gīkijs 67 sekundes vēlāk izlīdzināja rezultātu.

17. minūtē Meisons Lorejs izvirzīja vadībā “Bruins”, taču 21 sekundi pirms perioda beigām Brendons Karlo panāca 3:1 “Bruins” labā.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Džastins Brazo guva ceturtos Bostonas kluba vārtus, bet 17. minūtē Džeiks Debrasks pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Panthers” vārtos.

Džeremijs Sveimans atvairīja 38 no 39 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 24 no 28 “Bruins” raidījumiem.

Bostonas “Bruins” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

“Panthers” un “Bruins” izslēgšanas spēlēs tikušies vienu reizi – pagājušosezon pirmajā kārtā Floridas klubs atspēlēja 1-3 deficītu sērijā un izcīnīja uzvaru septītās spēles papildlaikā.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 9. maijā Floridā plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.