Vācija revanšējas Francijai un uz PČ dodas ar uzvaru

Šovakar otro savstarpējo pārbaudes spēli pirms gaidāmā pasaules čempionāta aizvadīja Vācijas un Francijas izlase.

Vācijas pilsētā Vaisvaserā uzvaru ar rezultātu 4:3 pagarinājumā izcīnīja Vācijas izlase.

Pirmā perioda vidū Vācijas izlase izvirzījās vadībā, bet otrās trešdaļas 11. minūtē Francija panāca neizšķirtu 1:1. Mirkli vēlāk vācieši atkal ieguva pārsvaru, bet Francija vēlreiz panāca neizšķirtu (2:2). Tomēr periodā galavārdu teica vācieši, izvirzoties vadībā ar 3:2.

Jau trešā perioda 1. minūtē francūži panāca 3:3, bet atlikušajā laikā rezultāts nemainījās. Pagarinājuma 3. minūtē uzvaru laukuma saimniekiem ar metienu no vārtu priekšas atnesa Dominiks Kahuns.

Atgādināsim, ka divas dienas iepriekš Francija pārspēja Vāciju ar rezultātu 5:3.

Pasaules čempionātā Francijas un Vācijas valstsvienība spēlēs vienā apakšgrupā ar Latvijas hokejistiem.