Tralmakam kārtējais vārtu guvums “Bruins” panākumā (VIDEO)

Aizadītajā naktī Latvijas hokejista Eduarda Tralmaka pārstāvētā Amerikas Hokeja līgas (AHL) komanda Providensas “Bruins” ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) pārspēja Hēršijas “Bears” vienību.

Tralmaks guva komandas pirmos vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un izcēlās ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā komandas ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās, bet otrajā mača nogrieznī rezultātu atklāja Hēršijas komandas uzbrucējs Maiks Večione.

Otrā perioda noslēgumā rezultātu izlīdzināja Eduards Tralmaks, kurš pēdējos trīs mačos pēc kārtas guvis vārtus, tajos kopumā nopelnot piecus rezultativitātes punktus, Vien divas sekundes pirmms perioda beigām Zeks Senišins izvirzīja vadībā “Bruins”.

Trešajā periodā Jespers Frodens panāca divu vārtu pārsvaru Providensas komandai, bet Džeks Ahkans guva ceturtos un noslēdzošos vārtus šajā mačā.

Centra uzbrucējs kopumā šosezon 28 aizvadītās spēlēs AHL guvis deviņus vārtus un sakrājis septiņas rezultatīvas piespēles. Providensas komanda ar 50 punktiem 41 spēlē ir piektajā vietā Atlantijas divīzijā.