Norvēģijas jaunā talanta vārtu guvums atnes uzvaru Skandināvijas derbijā (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Dānijas izlase ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Norvēģijas valstsvienībai.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet mača 28. minūtē rezultātu atklāja perspektīvais norvēģis Mikaels Brandsegs-Nīgārds ar spēcīgu metienu no uzbrukuma zonas vidus.

Trešā perioda 17. minūtē Norvēģijas veterāns Patriks Toresens iestūma ripu vārtos, bet pēc video atkārtojuma vārtu guvums netika ieskaitīts. Taču 11 sekundes līdz finālsirēnai Eiriks Salstens ieraidīja ripu tukšos dāņu vārtos, uzstādot gala rezultātu – 2:0.

Dānijas vārtus sargāja Frederiks Dihovs, atvairot visus 27 metienus, taču Norvēģijas vārtsargs Henriks Haukelands tika galā ar 22 no 24 metieniem.

Dānija ar trīs punktiem trīs spēlēs ieņem 6. vietu, taču Norvēģija četros mačos izcīnījusi trīs punktus un ierindojas 5. vietā.