Latvijas treneris Vilkoits dalās domās par Vācijas izlases spēles stilu

Latvijas hokeja izlases trenera asistents Raimonds Vilkoits sarunā ar žurnālistiem izteica komentāru pirms 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēles pret Vācijas valstsvienību.

Mača sākums plkst. 17.20. Spēles tiešraide kanālā LTV7.

“Noskatījāmies daudz video ar Vācijas spēlēm, sapratām, kur viņi spēlē aktīvāk, kur pasīvāk. Pret mums viņi spēlēs aktīvi un mēģinās mūs likt kļūdīties. Ļoti svarīga būs vidējā zona un iziešana no spiediena. Uz to treniņos arī uzlikām lielāko akcentu. Mēģināsim iziet no zonas ar piespēlēm gar apmali.

Pret mums visi cenšās spēlēt aktīvi. To darīja arī kazahi un poļi. Vācieši jau ilgu laiku aizsardzībā spēlē agresīvi. Mūsu uzdevums ir iegūt atlēcošās ripas,” par gaidāmo spēli saka Vilkoits.

Latvijas izlases vārtu drošība otro dienu pēc kārtas tiks uzticēta Kristeram Gudļevskim. Vakardienas uzvarā ar 2:0 pār Kazahstānu Gudļevskis atvairīja visus 22 pretinieku metienus. Šosezon Gudļevskis spēlēja Vācijas hokeja līgas (DEL) komandā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”, izcīnot 2. vietu, finālā piekāpjoties Berlīnes “Eisbaren”.

“Gudļevskis Vācijā pieradis spēlēt lielā intensitātē. Tur spēles bieži notiek divas dienas pēc kārtas.

Jā, no Berlīnes vairāki spēlētāji ir iekļauti izlases sastāvā. Zināt vārtsargu īsti nav iespējams. Katra epizode ir savādāka, vienmēr var noreaģēt. Šaubos, ka spēlētājs izejot divatā pret vienu domās “kur tad viņam jāmet?”,” piebilst treneris.

Ar septiņiem punktiem trīs spēlēs Latvijas valstsvienība šobrīd ieņem trešo vietu B apakšgrupā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)