Šilova un Bļugera “Canucks” atspēlējas, bet ielaiž pēdējā minūtē, “Oilers” izlīdzina rezultātu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) viesos piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 11 minūtēs un desmit sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 100% iemetienu, kuros piedalījās, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 12. minūtē “Oilers” uzbrucējs Leons Draizaitls vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 20. minūtē Raiens Ņūdžents-Hopkinss panāca 2:0 “Oilers” labā.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Konors Gārlands samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču 19. minūtē Dakota Džošua panāca izlīdzinājumu.

Vankūveras līdzjutēju prieki gan nebija ilgi – 39 sekundes pirms pamatlaika beigām Evans Bušārs pārspēja Artūru Šilovu un vairs “Canucks” atspēlēties nebija pa spēkam.

Artūrs Šilovs atvairīja 27 no 30 “Oilers” metieniem, bet Kelvins Pikards tika galā ar 19 no 21 “Canucks” raidījuma.

Bļugers regulārajā sezonā 68 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, kam desmit izslēgšanas cīņās viņš pievienojis divas rezultatīvas piespēles

Šilovs NHL regulārajā čempionātā šosezon aizvadīja četrus mačus, izcīnīja trīs uzvaras, atvairīja 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaida 2,50 ripas.

Septiņās Play-off spēlēs Šilovs izcīnījis četras uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 2,57 ripas.

AHL vārtsargs 34 cīņās ar Abotsfordas “Canucks” vienību izcīnīja 15 uzvaras, tika galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,74 vārtus.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 17. maijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika Vankūverā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” – Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” | 1:2 (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” – Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” | 3:2 (2-2 sērijā)