Kazahstānas izlases treneris: Latvija labi izanalizēja mūsu spēli

Kazahstānas hokeja izlases galvenais treneris Gaļims Mambetaļijevs sarunā ar žurnālistiem izteicās par zaudējumu 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēlē pret Latviju.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Latvijas izlase vakar B apakšgrupas trešajā mačā Čehijas pilsētā Ostravā ar 2:0 pārspēja Kazahstānu un izcīnīja trešo uzvaru trīs spēlēs.

“Mums bija daudz momenti. Bija brīži, kad izgājām divatā pret vienu, bija epizodes, kad viens spēlētājs izskrēja pret latviešu vārtsargu. Mums vajadzēja gūt vārtus pirmajā un otrajā periodā. Kustības un noskaņas ziņā nav pretenziju. Ja gūtu vismaz vienus vārtus, spēle ritētu savādāk. Neko padarīt – tāds ir hokejs,” pēc spēles izteicās Mambetaļijevs.

Gadu atpakaļ Rīgā Latvijas izlase uzvarēja Kazahstānu ar rezultātu 7:0. Tādā veidā kazahiem nav izdevies gūt vārtus mačā pret Latviju jau 120 minūtes.

“Bez gūtiem vārtiem ļoti grūti uzvarēt. Spēlējām ar labu pašatdevi, varbūt kāds spēlētājs kaut kur sanervozējās. Pret uzbrucējiem nav pretenziju, tikai vajadzēja iemest ripu vārtos.

Latvijas izlase mūsu spēli labi izanalizēja, neļāva vairākumā izveidot momentus. Pirms šī mača Latvija nomainīja vārtsargu, tas viņiem nostrādāja par labu. Arī veiksme šoreiz bija viņu pusē,” komentēja speciālists.

Ar septiņiem punktiem trīs spēlēs Latvijas valstsvienība šobrīd ieņem otro vietu B apakšgrupā, kamēr Kazahstāna ierindojas sestajā pozīcijā ar trīs punktiem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: sports.kz