Poļi Ostravā piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas (VIDEO)

2024. gada pasaules čempionātā šodien spēli B apakšgrupā aizvadīja Polijas un Francijas valstsvienības. Abas izlases spēlē vienā apakšgrupā ar Latvijas hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Francijas hokejisti, tiekot pie pirmās uzvaras turnīrā.

Pirmajā periodā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Francijas izlases uzbrucējs Džastins Adamo, izvirzot savu izlasi vadībā ar 2:0.

Trešajā periodā Stefans Da Kosta 5. minūtē skaitliskajā vairākumā panāca 3:0, bet trīs minūtes vēlāk Pjērs Eduards Bellemārs guva ceturtos vārtus. Perioda turpinājumā poļi atbildēja ar Dominiks Paša un Bartoša Fražko precīziem metieniem.

Mača trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās, līdz ar to Francija svinēja pirmo uzvaru čempionātā, bet Polija trīs mačos piedzīvojusi zaudējumus.