TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Aigars Cipruss par PČ: Ir virkne hokejistu, kuriem jāpamostas

Aigars Cipruss, Hokejazinas.com

Aigars Cipruss | FOTO: Hkr.lv

Latvijas hokeja izlases bijušais uzbrrucējs Aigars Cipruss sarunā ar Hokejaziņām dalījās pārdomās par Latvijas hokejistu aizvadītajām trīs spēlēm šī gada pasaules čempionātā, kā arī uzsvēra, ka tikai tagad sāksies atbildīgākie mači mūsu hokejistiem.

“Uzskatu, ka čaļiem ir bronzas medaļas slogs, bet jāsaprot, ka komanda ir pamainījusies, un tajā ir vairāki debitanti. Ir nepieciešams laiks, lai saspēlētos. Arī Elvis Merzļikins ar savu pieredzi saka, ka pasaules čempionāts nav NHL, 5 000 līdzjutēju kliedz viņa vārdu, sirds trīc, un tas ir citādāk.

Pirmajās trīs spēlēs esam paņēmuši gandrīz maksimumu, bet ar to jau nekas nebeidzas. Tagad tikai viss sāksies un svarīgi, kā mēs spēsim nospēlēt pret smagsvariem. Aizvadītās spēles tika “izvilktas” ar raksturu , un tā ir liela pluss zīme, tas nav mazsvarīgi.

Pret kazahiem nospēlējām labi, lai gan, ja viņi būtu realizējuši savus momentus, spēle varēja izvērsties citādāk. Kristers labi nospēlēja, un viss bija kārtībā, taču ir lietas, kuras var uzlabot. Pagaidām izlasē pienesums ir tikai no diviem, trīs cilvēkiem, un es baidos, ka mēs varam “neizvilkt”. Pret kazahiem uzspīdēja Haralds Egle, kurš guva vārtus. Bija arī momenti Mārtiņam Dzierkalam, bet ir virkne spēlētāju, kuriem jāpamostas,” uzskata Cipruss.

Jautājot, ko Latvijas izlases sniegumā viņš vēlētos redzēt citādāk, Cipruss min dažu hokejistu pienesumu komandai.

“Man jāsaka godīgi, ka trīs spēļu laikā Eduardam Tralmakam nav bijis neviena spilgta vārtu gūšanas momenta. Jā, piekrītu, viņš ir skorers, bet rezultatīvs metējs atradīs savu iespēju gūt vārtus, taču patlaban tā nav noticis. Es nepārmetu viņam, tikai saku, ka patlaban nav pienesuma. Mēs visi zinām, kā spēlē Rihards Bukarts, bet šobrīd ir par maz. Viņš varētu būt aktīvāks un produktīvāks. Par Miku Indraši esmu ļoti pārsteigts. Viņš bija viens no labākajiem šīs sezonas uzbrucējiem Allsvenskan līgā, krāja punktus, Mikam ir visas dotības, bet šajās trīs spēlēs viņu vispār neredzēju. Arī pērn Mikam spēles bija pasmagas, un izcēlās spēlē ar zviedriem. Mēs ļoti labi saprotam, pret ko būs nākamās spēles.

Arī vairākumā spēle mums nevedas. Dzierkals Zviedrijā spēlēja 4. maiņā un laukumā gāja mazākumā, visticamāk, viņš vairākumu nav redzējis. Iespējams, vairākumā varētu izmantot Tralmaku. Abos vairākuma pieciniekos mums spēlē četri uzbrucēji, bet starp aizsargiem nespēlē Ralfs Freibergs. Viņš ir spēlējis vairākumā, tāpat kā arī Oskars Cibuļskis. Ir vairākas lietas, kas var mainīt spēles gaitu. Ar emocijām mums viss ir kārtībā, un tagad sāksies cīņa par pirmo četrinieku apakšgrupā,” piebilda bijušais hokejists.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)