Gudļevska pārstāvētā ”MoDo” nonāk soļa attālumā no čempiones titula (VIDEO)

Soļa attālumā no Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) čempiones titula šovakar nonāca latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, kas finālsērijas ceturtajā mačā izbraukumā ar 7:6 (1:1, 3:0, 3:5) pieveica Stokholmas “Djurgardens IF” un sērijā panāca 3-1.

Pēc pirmās trešdaļas uz tablo bija neizšķirts (1:1), bet otrajā periodā “MoDo” guva trīs bezatbildes vārtus un panāca pārliecinošo 4:1. Pēdējā trešdaļā “Djurgardens IF” iemeta piecas ripas Gudļevska sargātajā cietoksnī, tomēr “MoDo” nosargāja uzvaru.

Gudļevskis šoreiz atvairīja 31 no 37 (83,78%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs regulārajā sezonā, dodoties laukumā 39 spēlēs, tika galā ar 92% sāncenšu metienu un vidēji mačā ielaida 1,88 ripas. Savukārt 12 izslēgšanas mačos Gudļevskis ir neitralizējis 92,5% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 1,97 ripas.

Sērijas piektā spēle paredzēta 26. aprīlī (pulksten 20:30). Tā tiks aizvadīta “MoDo” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan