Šilovs atvaira 20 metienus, “Canucks” zaudē un vēl neiekļūst otrajā kārtā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas piektajā mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) mājās piekāpās Nešvilas “Predators” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 49 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ne pirmajā, ne otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešās trešdaļas ceturtajā minūtē “Canucks” aizsargs Ņikita Zadorovs atklāja spēles rezultātu.

“Predators” kapteinis Romāns Josī astotajā minūtē vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu, taču 13. minūtē Aleksandrs Karjē jau izvirzīja vadībā Nešvilas klubu. Tie arī izrādījās uzvaras vārti mačā.

Artūrs Šilovs atvairīja 20 no 22 “Predators” metieniem, bet Jūse Saross tika galā ar 19 no 20 “Canucks” raidījumiem.

Tikmēr trešā vārtsarga pienākumus Nešvilas kluba rindās pildīja latvietis Gustavs Dāvis Grigals.

Bļugers regulārajā sezonā 68 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, kam piecās izslēgšanas cīņās viņš pievienojis vienu rezultatīvu piespēli.

Šilovs NHL regulārajā čempionātā šosezon aizvadīja četrus mačus, izcīnīja trīs uzvaras, atvairīja 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaida 2,50 ripas.

Divās Play-off spēlēs Šilovs ticis galā ar 47 no 52 pretinieku raidījumiem.

AHL vārtsargs 34 cīņās ar Abotsfordas “Canucks” vienību izcīnīja 15 uzvaras, tika galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,74 vārtus.

“Canucks” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

Abas komandas iepriekš tikušās Stenlija kausa izcīņā 2011. gadā. “Canucks” ar rezultātu 4-2 izcīnīja uzvaru un vēlāk iekļuva Stenlija kausa finālā, kur tika piedzīvots zaudējums Bostonas “Bruins” ar rezultātu 3-4.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 4. maijā Nešvilā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” | 1:2 (OT) (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” | 6:3 (4-1 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” – Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 3:6 (1-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” – Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” | 1:2 (3-2 sērijā)