Kanādas U-18 izlase izpilda 66 metienus un ar sagrāvi noslēdz apakšgrupu turnīru (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē Kanādas izlase ar rezultātu 11:3 (3:1, 5:0, 3:2) sagrāva Kazahstānas vienaudžus.

Visus trīs kazahstāniešu vārtus spēlē guva uzbrucējs Asanalijs Sarkenovs. Viņam divreiz rezultatīvi piespēlēja Abzals Alibeks, taču pa vienai piespēlei atdeva uzreiz vairāki hokejisti – Artūrs Gluhihs, Ratijs Durglišvili, Korņejs Korņejevs un Mstislavs Šiplins.

Kanādas rindās sešus punktus (2+4) sakrāja Gavins Makena, pie pieciem punktiem (1+4) tika Porters Martone. Pa vienam vārtu guvumam savā kontā ierakstīja Keilebs Desnojers, Henrijs Mjūzs, Frenkijs Marelli, Tidžs Iginla, Herisons Brunike, Liems Grīntrijs un Kouls Bodīns.

Tikai divi Kanādas izlases laukuma spēlētāji nespēja tikt pie punktiem.

Kanādas izlase izpildīja 66 (!!!) metienus pa vārtiem. Spēli Kazahstānas vārtos iesāka Tanirhans Alpisbajevs, atvairot 26 no 33 metieniem, taču 31. minūtē viņu nomainīja Daniils Litkins un tika galā ar 29 no 33 raidījumiem. Taču Kanādas vārtsargs Kārters Džordžs atvairīja 13 metienus no 16.

Kazahstānai nāksies cīnīties par vietas saglabāšanu Elitē pret Norvēģiju. Četrās spēlēs kazahstānieši iekrāja divus punktus un ierindojās pēdējā, 5. vietā B grupā. Izdzīvošanas spēle paredzēta 2. maijā Vāntā.

Tikmēr Kanāda ieņēma 1. pozīciju grupā ar 12 punktiem. Ceturtdaļfinālā kanādieši spēkosies ar Latviju. Mačs tiks aizvadīts 2. maijā Vāntā plkst. 19.45.