PČ 1A divīzijā: Japāna atņem punktu Itālijai, ungāriem otrā uzvara (VIDEO)

Šodien Itālijas pilsētā Bolcāno turpinājās pasaules čempionāts 1A divīzijā hokejā, kurā piedalās sešas valstsvienības.

Dienas pirmajā spēlē Slovēnijas izlase tikās ar Rumānijas valstsvienību un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:1.

Rezultātu pirmie atklāja rumāņi, bet slovēņi atbildēja ar gūtiem vārtiem, pārtraukumā ejot izlasēm ar 1:1. Otrajā trešdaļā slovēņi guva trīs vārtus, panākot 4:1, bet mača pēdējā nogrieznī slovēņi bija precīzi vēl divas reizes.

Dienas otrajā mačā Ungārijas izlase ar 6:2 pārspēja Dienvidkorejas valstsvienību.

Dienvidkoreja pirmā atklāja rezultātu, bet ungāri atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem, pēc spēlētām 20 minūtēm saglabājot vadību. Otrajā periodā ungāri dominēja, panākot 6:1, bet trešajā trešdaļā vienīgos vārtus guva Dienvidkorejas hokejisti.

Dienas trešā spēle starp Itāliju un Japānu norisinājās ilgāk nekā parasti, jo mača trešajā periodā saplīsa Bolcāno hallē esošais laukuma aizsargstikls. Uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 4:3 izcīnīja Itālijas izlase.

Pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet otrajā trešdaļā vispirms itāļi panāca 2:0, taču Japāna atspēlējās – 2:2. Trešajā perioda 13. minūtē japāņi izvirzījās vadībā ar 3:2, bet 17. minūtē Itālija panāca neizšķirtu 3:3.

Uzvaru itāļi guva pagarinājuma 5. sekundē, izcīnot otro uzvaru turnīrā.