“Hurricanes” iemet divreiz astoņu sekunžu laikā un iekļūst otrajā kārtā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas piektajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 6:3 (3:1, 0:2, 3:0) mājās uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Teivo Tereveinens atklāja spēles rezultātu, bet trešajā minūtē Andrejs Svečņikovs realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja “Hurricanes” pārsvaru.

41 sekundi pēc Svečņikova vārtiem Maiks Railijs vairākumā vienus vārtus atguva, bet Jevgēņijs Kuzņecovs 14. minūtē izmantoja soda metienu un atjaunoja mājinieku divu vārtu priekšrocību.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Broks Nelsons samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Keisijs Sizikass 22 sekundes pirms perioda beigām izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Džeks Drurijs vēlreiz izvirzīja vadībā “Hurricanes”, bet Stefans Neisens vien astoņas sekundes vēlāk dubultoja pārsvaru.

Sets Džārviss 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Islanders” vārtos un pielika punktu gan spēlei, gan sērijai.

Frederiks Andersens atvairīja 22 no 25 “Islanders” metieniem, bet Semjons Varlamovs tika galā ar 32 no 37 “Hurricanes” raidījumiem.

Karolīnas “Hurricanes” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1.

Jāpiemin, ka abas komandas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tikās arī pagājušogad, Karolīnas klubam svinot panākumu ar rezultātu 4-2.

Nākamajā kārtā “Hurricanes” tiksies ar regulārajā sezonā Prezidenta trofeju izcīnījušo Ņujorkas “Rangers” klubu.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” | 1:2 (OT) (3-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” | 6:3 (4-1 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” – Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” | 3:6 (1-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” – Nashville Predators Logo (2011).svg Nešvilas “Predators” | 1:2 (3-2 sērijā)