Indrašis un Daugaviņš lieliski sāk sezonu Vācijā

Ar rezultatīvu sniegumu jauno sezonu Vācijas hokeja līgas (DEL) klubos uzsākuši latviešu hokejisti Miks Indrašis un Kaspars Daugaviņš.

Indraša pārstāvētā Šveningeras ”Wild Wings” sezonas pirmajā mačā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja Manheimas ”Adler”. Latvijas izlases uzbrucējs kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem.

Pieredzējušais Indrašis piedalījās abos komandas vārtu guvumos. Devītajā minūtē latviešu uzbrucējs palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu un gūt pirmos vārtus sezonā, bet otrās trešdaļas noslēgumā asistēja ”Wild Wings” uzvaras vārtu guvumā.

Ar panākumu jauno sezonu Vācijā uzsāka arī Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters”, kas mājās ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) uzveica Augsburgas ”Panther”. Daugaviņš 52. minūtē guva komandas uzvaras vārtus.

Latviešu hokejistu pārstāvētajiem klubiem nākamās spēles Vācijas čempionātā ir paredzētas 18. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL